Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Наші видання

Наші видання

28 квітня 2011

Методичні рекомендації "Формат святкування Дня Європи" в рамках кампанії "Я поділяю європейські цінності!"

obl_evrop2.jpg (107.5 Kb)Запропоноване видання є збіркою методичних рекомендації з організації святкування Дня Європи у 2011 році. Рекомендації були розроблені в рамках проекту «Я поділяю європейські цінності», що здійснювався Агенством стійкого розвитку Луганського регіону під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Головною метою проекту було розроблення єдиного для всіх Центрів європейської інформації формату святкування Дня Європи, з приділенням особливої уваги популяризації таких європейських цінностей як демократія, права людини, людська гідність, свобода та інші.
У даній збірці Ви знайдете цікаві напрацювання представників 30 міст України, що взяли участь у методичному тренінгу, який відбувся у Луганську в січні 2011 року. Матеріали були опрацьовані та доповнені тренерською групою «Діалог», за експертної підтримки координаторів Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».
Матеріали мають універсальний характер та можуть використовуватися навчальними закладами, громадськими організаціями, органами державної влади та закладами культури і в наступні роки для відзначення Дня Європи.

Переглянути Методичні рекомендації "Формат святкування Дня Європи" в рамках кампанії "Я поділяю європейські цінності!" можна за посиланням http://ukrcei.org/...

Наші видання

14 квітня 2011

Демократичні цінності Європи

39.jpg (84.79 Kb)Пам’ятка користувачу „Демократичні цінності Європи” складена в рамках святкування тижня демократичних цінностей і висвітлює історію та поняття демократії та демократичних цінностей Європи.
В матеріалі представлені документальні джерела Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка та вебліографічні ресурси на дану тему.
Рекомендована всім, хто виявляє інтерес до розвитку демократичних процесів у Європі.

Укладачі: О. Люба – зав. відділом ЦЕЗІ ОУНБ ім. І. Франка, консультант ЦЄІ

Наші видання

14 квітня 2011

Україна на шляху до європейської, євроатлантичної інтеграції

1237478627.jpg (10.73 Kb)Європейський вибір України, проголошений після здобуття незалежності 1991 року, залишається стратегічним курсом нашої держави. Для України рух в Європу – це утвердження демократії та вільної ринкової економіки.
Даний вебліографічний покажчик призначений для тих, кого цікавлять питання шляху України до європейської, євроатлантичної інтеграції. Його головна мета – допомогти зорієнтуватися в демократичних перетвореннях, процесах, поняттях і термінах, дати напрямок для подальшого пошуку. Даний покажчик складається з таких розділів:
• веб-портали, присвячені тематиці європейської інтеграції;
• офіційні сайти органів державної влади в Україні;
• офіційні сайти міжнародних організацій, представництв;
• веб-ресурси з питань євроатлантичної інтеграції.

Укладачі: О. Люба – зав. відділу ЦЕЗІ ОУНБ ім. І. Франка, консультант ЦЄІ

Наші видання

14 квітня 2011

„Європейська освіта - реальний шанс для молоді"

1301817474.jpg (8.36 Kb)Пам'ятка користувачу „Європейська освіта - реальний шанс для молоді" розкриває поняття Болонського процесу та представляє європейські програми навчання, що фінансуються ЄС.

В матеріалі представлені документальні джерела Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка та вебліографічні ресурси на дану тему.

Рекомендована всім, хто виявляє інтерес до європейських програм та хоче вчитися за європейськими стандартами.

Укладачі: О. Люба - зав. відділом ЦЕЗІ ОУНБ ім. І. Франка, консультант ЦЄІ

І. Салій - інженер ЦЕЗІ ОУНБ ім. І.Франка

Відповідальний за випуск: Л. Бабій - директор ОУНБ ім. І.Франка

Наші видання

12 квітня 2011

Україна - Європейський вибір

evr_vub.jpg (74.02 Kb)Методичні поради присвячено актуальній проблемі нашого часу – інтеграції України в європейський простір. Їх мета ознайомити бібліотечних фахівців з основними питаннями діяльності Європейського Союзу, тенденціями розвитку держав-членів, щоб в подальшому допомогти пересічному громадянину розібратися із принципами функціонування, напрямками роботи ЄС, політикою взаємовідносин між країнами-учасницями.


Наші видання

1 квітня 2011

СОЦІОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ „ОЦІНКА РОБОТИ ЦЕНТРУ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

40.jpg (62.58 Kb)Проведене соціологічне дослідження дає об’єктивну оцінку річної діяльності Центру Європейської Інформації, а також висвітлює динаміку зростання зацікавленості прикарпатців сучасними євроінтеграційними та міжнародними процесами.

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :