Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Засідання круглого столу ,,Перспективи вступу України до Євросоюзу”

Засідання круглого столу ,,Перспективи вступу України до Євросоюзу”
sam.jpg (70.77 Kb)20 травня 2011 р. директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка та координатор ЦЄІ взяли участь в засіданні круглого столу ,,Перспективи вступу України до Євросоюзу”, яке відбулося в обласній державній адміністрації в рамках святкування Дня Європи в Україні. Вони презентувала роботу центру європейської інформації, який функціонує на базі книгозбірні з метою підвищення рівня обізнаності жителів Івано-Франківської області з сучасними євроінтеграційними і міжнародними процесами, а також розповіли про заходи, які провела ОУНБ ім. І Франка та ЦЄІ на відзначення Днів Європи - 2011 в Україні у форматі ,,Я поділяю європейські цінності".

Організатором заходу виступила молодіжна державна адміністрація.

В роботі засідання взяли участь представники установ та організацій м. Івано-Франківська, а саме: обласний центр європейської інтеграції, обласна державна адміністрація, обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка, ГЦ ,,Ділові ініціативи", управління зовнішніх зв'язків, представники учнівського та студентського самоврядування, громадська рада при ОДА.

Учасники круглого столу обговорили питання переваг та недоліків вступу України до ЄС. Було відзначено важливість європейської інтеграції для нашої країни, підтримано курс влади на пріоритетність інтеграції України в ЄС, послідовне й неухильне реформування на шляху до досягнення європейських стандартів.
Розділ: Переглядів: 813 | Розміщено: 23 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :