Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Засідання круглого столу ,,Місцева демократія в Україні та Європі: засади, принципи, досягнення"

Засідання круглого столу ,,Місцева демократія в Україні та Європі: засади, принципи, досягнення"
1l.jpg (89.11 Kb)18 жовтня 2011 р. о 15.00 год. в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулося засідання круглого столу „Місцева демократія в Україні та Європі: засади, принципи, досягнення” у рамках відзначення в області тижня місцевої демократії в Україні у 2011 році. Захід організовано головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій спільно з центром європейської інформації, який функціонує на базі ОУНБ ім. І. Франка. Метою проведення даного заходу є обмін думками між органами державної влади, місцевого самоврядування, освітянами, громадськістю з приводу принципів, надбань, досягнень місцевої демократії в Україні та Європі.
4.jpg (71.9 Kb)Засідання круглого столу відкрила перший заступник начальника головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій ОДА – Марія Ткачук. Іван Монолатій - доктор політичних наук, професор кафедри політології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника розповів присутнім про європейські традиції місцевого самоврядування в Україні в історичній ретроспективі. З напрацюваннями та здобутками обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка з питань євроінтеграції всіх присутніх ознайомила директор – Людмила Бабій.
Про народження традиції святкування європейського тижня місцевої демократії в Україні та 3l.jpg (84.73 Kb)вироблення спільних пропозицій щодо проведення тижня місцевої демократії надалі у своєму виступі зазначив Богдан Волошинський – директор Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Він презентував документальний фільм «Європейські традиції міського самоврядування в Україні: магістрат – дума – рада».
В контексті запропонованої тематики виступив президент центру європейської інтеграції – Геннадій Микитка, який розповів про участь громадськості у місцевій демократії. Діяльність Молодіжної адміністрації області представляла перший заступник голови Молодіжної адміністрації з гуманітарних питань – Катерина Говера. Роботу Центру європейської інформації, який функціонує на базі ОУНБ ім. І. Франка презентували координатор центру Леся Вербовська, консультант Центру – Олександра Люба.
На завершення круглого столу відбулося нагородження призами переможців конкурсу «Перекладацьке мистецтво – 2011».
Музичні вітання учасникам заходу прозвучали у виконанні юної співачки Софійки Терлецької.
6l.jpg (93.78 Kb) 5l.jpg (96.34 Kb)
Розділ: Переглядів: 1187 | Розміщено: 6 жовтня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :