Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Запрошуємо на «Дні Європи 2014. Діалоги про цінності»

Запрошуємо на «Дні Європи 2014. Діалоги про цінності»
Мережа центрів європейської інформації України запрошує до участі у проекті «Дні Європи 2014. Діалоги про цінності». Ми хочемо, аби європейська інтеграція і європейські цінності були зрозумілими громадянам. В лютому 2014 року відбудеться методичний семінар для активістів, які планують відзначати Дні Європи 2014 та готові на регіональному рівні долучитися до проекту. До участі запрошуються члени Мережі центрів європейської інформації України, партнерські організації, бібліотеки, ініціативні групи з обласних і районних центрів України.
Семінар передбачатиме заняття зі змісту європейських цінностей, тематики мобільності, методики проведення форум-театру, проведення показів документальних фільмів, організації вуличних університетів та ін.
• Як спланувати загальноукраїнську кампанію відзначення Днів Європи?
• Як відзначити Дні Європи не лише яскраво, а й змістовно, спонукаючи до роздумів про цінності?
• Як говорити про Європу та європейські цінності у зв’язку з подіями листопада-грудня 2013 року?
Пошуками відповіді на ці питання та плануванням заходів кампанії «Я поділяю європейські цінності» у своїх регіонах займатимуться учасники семінару. Проведення семінару стане першим етапом проектної діяльності Мережі центрів європейської інформації України у залученні районних центрів та малих міст України до діалогу про цінності. Хочемо, аби до проекту долучилися громадські діячі, письменники, режисери. Ми сподіваємося донести сутність європейських цінностей до громадян, зробити їх вибір свідомим, обґрунтованим.
Вимоги до учасників:
• особиста мотивація та мотивація організації, що делегує. Передбачається, що особа, яка візьме участь в даному семінарі, буде відповідати за координацію та організацію заходів кампанії просування європейських цінностей у своєму регіоні/місті/селі та стане контактною особою проведення Днів Європи - 2014;
• наявність досвіду роботи з організації інформаційно-просвітницьких заходів у своїй громаді;
• готовність брати участь в проекті протягом усього часу його тривання (січень – червень 2014р);
• партнерство з Центром європейської інформації у своєму регіоні, та/або з іншими проєвропейськими організаціями (надати листи підтримки).
Місце проведення: м.Чернігів
Термін проведення: перша половина лютого 2014 року (дата буде повідомлена разом з результатами відбору учасників)
Умови участі у семінарі: Організатори забезпечують проживання, харчування, необхідні матеріали, а також частково компенсують вартість проїзду за умови наявності оригіналів квитків (автобус або потяг: плацкарт чи купе) для 25 відібраних учасників з різних регіонів.
Термін подачі анкети: 15 січня 2014 року.
ЗАВАНТАЖИТИ АНОНС
ЗАВАНАТАЖИТИ АНКЕТУ

Контакти:
Олег Овчаренко (0672768826),
Альона Глазкова (0501449467),
Євгенія Олійник (0509091345)

*******
Організатором заходу виступає Центр європейської інформації у Полтавській області та громадська організація Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Партнерами проекту виступають Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документрального кіно про права людини Docudays UA.

Проект «Дні Європи в Україні-2014. Діалоги про цінності» передбачає привернення уваги громадян України до європейських цінностей та стандартів, поширення суспільного запиту на європейський вибір через відзначення Днів Європи у форматі кампанії «Я поділяю європейські цінності!» шляхом залучення до діалогу та до партнерства з Мережею ЦЄІ України активістів у районних центрах, експертів, вчених, режисерів, письменників. В 15-20 містах України планується організація "Європейських кварталів", проведення Форум-театрів та "вуличних університетів" на тему європейських цінностей, показ фільмів міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DocuDays UA, проведення виставок та презентацій щодо освітніх та волонтерських можливостей в ЄС.
Кампанія відзначення Днів Європи в Україні у форматі «Я поділяю європейські цінності» проходить у містах Україні з 2011року.

Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) об’єднує 16 регіональних інформаційно-просвітницьких ресурсних центрів з питань європейської інтеграції в містах Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кременчук, Луганськ, Львів, Миколаїв, Рівне, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та офіційного партнера Мережі ЦЄІУ — Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» (АР Крим). Центри європейської інформації України були створені в 2006-2008рр. за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Місія Мережі центрів європейської інформації України - сформувати в Україні суспільство, яке базується на європейських цінностях. Портал - http://ukrcei.org, e-mail: ukrcei@gmail.com

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив.
Детальніше про програму: www.irf..ua

Громадське об’єднання «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» створено у грудні 2008 року. Метою діяльності організації є поширення знань про Європу та пропагування загальноєвропейських демократичних цінностей у молоді через; ознайомлення з культурою та мовою людей в інших країнах, обмін досвідом; інформування про інтеграційні процеси в Європі, виховання молодих лідерів, формування молодої еліти та активної громадянської позиції молоді. У 2011 році Європейський клуб прийнятий до складу Мережі Центрів Європейської інформації України. Детальніше про організацію: http://pl.ukrcei.org
Розділ: Переглядів: 928 | Розміщено: 13 січня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :