Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Як світ зустрічає Великдень

Як світ зустрічає Великдень
13976309.jpg (30.22 Kb)У відділі літератури іноземними мовами обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка з нагоди святкування найбільшого християнського свята Світлого Христового Воскресіння відкрита книжкова виставка «Великодні звичаї народів світу» Великдень, Паска, Христове Воскресіння – українською, Easter – англійською, Pasen – голландською, Pascua – іспанською, Pasqua – італійською, Ostern – німецькою, Wielkanoc – польською,Veľká noc – словацькою, Velikonoce – чеською... Так називають свято, що відображає звершення найзаповітнішої мрії людства – подолання смерті. У словосполученні «Великий День» лунає відгомін міфів та вірувань давніх слов'ян, індусів, єгиптян, греків, римлян та інших народів, що втілювали ідею вічного життя.
На святочній книжковій виставці до уваги читачів представлені книги та статті з журналів, в яких висвітлюється походження свята, традиції та особливості святкування в різних країнах світу та Україні англійською, німецькою, польською та французькою мовами.
Мета виставки – якомога повніше висвітлити великодні традиції різних народів.
Надзвичайно цікавими в цьому плані є видання з фонду інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку», серед яких експонуються книги про найяскравіші свята та фестивалі світу та США.
Завдяки співпраці обласної бібліотеки з німецьким культурним центром Goethe-Institut в Україні, відвідувачі можуть ознайомитися з книгами для дітей та дорослих з фонду «Заочного абонементу», які представляють великодні звичаї, вірші, пісні, ігри та легенди, цікаві та незвичні кулінарні рецепти Німеччини.
Вчителям та викладачам іноземних мов стануть в нагоді при проведенні позакласних та виховних заходів методичні розробки, присвячені Великодню.
Особливий інтерес викличуть публікації про українську писанку в іншомовних виданнях.
Запрошуємо усіх бажаючих привідкрити таємниці святкування Воскресіння Христового в США, Німеччині, Австралії, Іспанії, Італії, Великобританії, Франції, Польщі та інших країнах світу.
Розділ: Переглядів: 750 | Розміщено: 16 квітня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :