Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Всеукраїнський Форум Мережі ЦЄІ

Всеукраїнський Форум Мережі ЦЄІ
img_9641.jpg (98.9 Kb)Представники Івано-Франківського центру європейської інформації, який функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка взяли участь у Форумі Мережі центрів європейської інформації України, що проходив 5-8 листопада 2011 року у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Всеукраїнська Мережа центрів європейської інформації об’єднує 16 Центрів, які створені за сприяння Міжнародного фонду ,,Відродження” впродовж 2005-2011 рр. Організатором даного заходу виступило товариство ,,Український народний дім в Чернівцях” за фінансової підтримки МФ ,,Відродження”.      Мета проведення Форуму полягала у розробці стратегічного планування Мережі, у визначенні її пріоритетних напрямків подальшого розвитку та способів їх практичного втілення
Учасники Всеукраїнського Форуму в м. Кам’янець-Подільську – представники обласних бібліотек та громадських організацій працювали над розробкою макетів проектів, які в майбутньому можуть послужити основою мережевих проектів, визначали перспективні напрямки подальшого розвитку Мережі, розробляли шляхи посилення співпраці між ЦЄІ.  Під час Форуму одноголосно було прийнято до складу Мережі - Кременчуцький ЦЄІ та в якості в якості партнерської організації ЦРР «Топ-Кая» АР Крим.
Учасникам Всеукраїнського Форуму ЦЄІУ була запропонована цікава екскурсійна програма. Гості змогли відвідати ,,Стару фортецю” - пам’ятку архітектури 15-17 ст., яка належить до визначних фортифікаційних споруд Східної Європи.
img_9551.jpg (87.79 Kb) img_95.jpg (90.89 Kb)
Розділ: Переглядів: 887 | Розміщено: 9 листопада 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :