Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Виставка-діалог до Дня Європи в Україні

Виставка-діалог до Дня Європи в Україні
6.jpg (33.84 Kb)З нагоди відзначення Дня Європи у центрі європейської інформації діє книжково-ілюстративна виставка-діалог „Україна – ЄС: два погляди на один факт”.
День Європи - свято держав-членів Європейського Союзу та Європейського Співтовариства. Згідно Указу Президента, в Україні урочисті заходи проводять щорічно у третю суботу травня. Цьогорічні святкування припадають на 21 травня.
Співробітництво з Європейським Союзом залишається пріоритетним напрямком зовнішньої політики України на сучасному етапі. За 50 років існування європейських спільнот, на фундаменті яких у 1990-х роках постав новітній ЄС, жодна держава не вийшла з об'єднання, тоді як кількість його дійсних членів зросла більш ніж учетверо. Наразі нинішня черга претендентів на приєднання до Союзу демонструє, що й сьогодні, попри всі проблеми та кризи, ЄС має сталу репутацію найрозвиненішої частини Європи, а також одного з найважли­віших світових спільнот.
І хоча сьогодні існують різні точки зору на Європейський Союз, його простір та поширення, Україна і ЄС шукають ефективну парадигму відносин на найближче десятиріччя. Та ніхто замість нас не створить правових засад демократичної держави, не ухвалить відповідних законів і не дасть економіці розвиватися вільно.

З нагоди відзначення Дня Європи у ЦЄІ діє виставка-діалог „Україна - ЄС: два погляди на один факт", на якій представлені, зокрема, видання «Відкриваємо Європу!", „Ключові факти про Європу та європейців", „Європейський простір та Україна", „Європейська інтеграція України: поточна ситуація, завдання та пріоритети державної політики", „Політика європейської інтеграції", „Європейська спільнота очима молодих", дослідження Д. Десмонта „Дедалі міцніший союз", збірник праць „Європейська інтеграція", посібник для журналістів „Європейська інтеграція: крок за кроком", книга В. Копійка та Т. Шинкаренка „Європейський Союз", Р. Калитчака „Регіоналізм у європейських інтеграційних процесах" та інші.

Запрошуємо переглянути запропоновану виставку.
Розділ: Переглядів: 956 | Розміщено: 23 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :