Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Веб-конференція ,,Я – українець. Я – європеєць? "

Веб-конференція ,,Я – українець. Я – європеєць? "
6e.jpg (93.62 Kb)28 жовтня молоді люди 9-и українських міст та м. Вроцлав (Польща) стали учасниками веб-конференції "Я - українець. Я - європеєць?", ініціатором якої виступив Луганський Центр європейської інформації . У конференції прийняли участь Центри європейської інформації з міст Луганськ, Чернігів, Чернівці, Харків, Миколаїв, Хмельницький, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, а також представники проекту «Teraz Wroclaw» із українськими студентами, що навчаються у Польщі. В Івано-Франківську учасниками веб-конференції стали представники шкільного самоврядування шкіл міста.

Для обговорення були запропоновані питання:
1. Чи вважаєте Ви Україну європейською державою (географічно в Європі, але не в ЄС)? Чому так/ні?.
2. Як ви думаєте, які зміни та в яких сферах необхідні Україні щоб досягти рівня життя європейських країн?
3. Чи вважаєте Ви місто, у якому Ви живете європейським? Чому так/ні?

Учасники конференції представляли різні географічні регіони України і можна було почути досить різні думки і різні відповіді на питання, що обговорювалися. Але була і спільна ідея, підтримана всіма учасниками, що все потрібно починати з себе. Якщо кожен на своєму місці зробить по-мірі своїх можливостей те, що наблизить Україну до Європи то ми станемо на крок ближче до європейських стандартів, до європейського рівня життя.
Завдяки Центрам європейської інформації, учасники конференції отримали нагоду поспілкуватись із українськими студентами, що навчаються у Польщі завдяки проекту «Teraz Wroclaw» і мали змогу більше дізнатися про стан освіти в Польщі, а також поділитися своїм досвідом навчання у різних ВНЗ України та обговорити питання європейської інтеграції нашої країни.

Розділ: Переглядів: 1529 | Розміщено: 3 листопада 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :