Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Участь у міжнародному семінарі «Креативна Європа»

Участь у міжнародному семінарі «Креативна Європа»
1458824343.jpg (16.43 Kb)23 березня 2016 р. директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка Людмила Бабій була учасником семінару для представників культурного та аудіовізуального секторів західного регіону на тему «Участь України у програмі «Креативна Європа», який проходив в м. Івано-Франківську.

Програма «Креативна Європа» спрямована на підтримку культурологічних проектів, які сприятимуть зміцненню потенціалу культурного та аудіовізуального секторів, формуванню нової аудиторії на міжнаціональному рівні, розробці нових бізнес-моделей, створенню та підтримці віртуальних проектів. Заступник Міністра культури України з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко окреслив нові можливості для вітчизняних організацій завдяки участі у даній програмі.

Практичні поради щодо успішності проектів надав Крістоф Янковські, керівник бюро «Креативна Європа» у Великій Британії. Про гранти на поїздки українських учасників розповів Пабло Росселло, директор мистецької програми Британської Ради в України. Анастасія Нуржинська, спеціаліст з комунікацій програми ЄС - Східного партнерства «Культура і Креативність», поділилася досвідом просування та комунікації культурних проектів в Україні та поза її межами.

Інформацію про конкурси на фінансування проектів та практичні поради щодо участі у них представила Егле Делтувайте, керівник бюро «Креативна Європа» у Литовській Республіці.

Учасники міжнародного семінару мали змогу одержати відповіді фахівців на свої запитання щодо участі у програмі.
Розділ: Переглядів: 392 | Розміщено: 23 березня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :