Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Участь у Форумі Мережі центрів європейської інформації України

Участь у Форумі Мережі центрів європейської інформації України
1407842989.jpg (24.16 Kb)Працівник Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка Петрівська Ірина взяла участь у черговому Форумі Мережі центрів європейської інформації України, який проходив з 5 по 8 серпня 2014 року у м. Києві, в якому брали участь представники ЦЄІ з 16 регіонів України. Організаторами Форуму виступила Сумська міська громадська організація «Центр європейських ініціатив» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Форум - це перша за два роки можливість для представників ЦЄІ зібратись разом та обговорити результати своєї діяльності, оцінити контекст та виклики сучасної роботи, а також спланувати майбутнє Мережі.

Зокрема, програма Форуму включала наступні елементи та теми: реінтеграція учасників та побудова команди; ефективна комунікація всередині Мережі; оцінка діяльності Мережі у 2012-2014 роках; контекст діяльності ЦЄІ в різних регіонах України; визначення мотивації та натхнення для членів Мережі тощо.

Прес-аташе Представництва Європейської Комісії в Україні Давід Стулік розповів учасникам про найбільш актуальні питання, пов'язані із відносинами Україна - ЄС. Також велику зацікавленість учасників визвав майстер-клас із ведення діалогів, який провела експерт-конфліктолог Ірина Брунова-Калісецька.

Крім того, учасники працювали над розробкою спільних проектів, а також дізнались про можливості для їх підтримки.

Згідно з рішенням Форуму:

1) була оновлена стратегія розвитку Мережі ЦЄІУ;

2) прийняті нові члени до складу Мережі: Тернопільський ЦЄІ (адмініструється громадською організацією «Тернопільський прес-клуб» і Тернопільською обласною універсальною науковою бібліотекою) та Луцький ЦЄІ (адмініструється ВОГО «Фундація розвитку громад» і ОУНБ ім. Олени Пчілки);

3) відбулася запланована ротація у керівництві Мережі: була переобрана рада Мережі ЦЄІ, яку очолила представник Чернівецького ЦЄІ - Євгенія Олійник.

Після Форуму в рамках Мережі центрів європейської інформації України була створена ініціативна група «Є-Дія» («Європейська Дія»), засновниками якої стали 4 центри європейської інформації з міст Вінниця, Кременчук, Луганськ та Суми.

«Є-Дія» спрямована на впровадження Місії Мережі центрів європейської інформації, а саме - сформувати в Україні суспільство, що базується на європейських цінностях. Група діятиме на принципах взаємної поваги, прозорості, відкритості та демократичного прийняття рішень.

«Є-Дія» швидко реагуватиме на виклики в Україні та просуватиме європейські цінності. Вже з вересня 2014 року ініціативна група проводитиме для молоді чотирьох областей тренінги та дебатні турніри на тему спільних цінностей, які здатні об'єднати Україну.
Розділ: Переглядів: 814 | Розміщено: 15 вересня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :