Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Робоча зустріч волонтерів із обговорення формату святкування Дня Європи 2011

Робоча зустріч волонтерів із обговорення формату святкування Дня Європи 2011
p14.jpg (87.95 Kb)11 квітня в центрі європейської інформації, який функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, відбулася робоча волонтерів зустріч із розробки та обговорення формату святкування Дня Європи 2011 в м. Івано-Франківську в рамках загальноукраїнської компанії «Я поділяю європейські цінності».
Учасниками заходу стали 12 старшокласників, представників шкільних євроклубів: фізико-математичного ліцею, гімназії №2, 3, ЗОШ №5, 6, 12, 16, 23. Зустріч провела волонтер ЦЄІ, яка приймала участь в методичному тренінгу «Я поділяю європейські цінності» для мережі ЦЄІ України, який проходив в м. Луганську.
Під час заняття присутні спільно розробили цікаві заходи святкування Дня Європи 2011 в місті Івано-Франківську, запропонували різноманітні форми їх проведення та виробили рекомендації щодо організаційних питань. Більшість заходів пройде 21 травня 2011 р. на центральній площі м. Івано-Франківська з єдиною символікою. Всі євроклубівці, як волонтери, зможуть долучитися до загальноукраїнської акціїї святкування Дня Європи в рамках компанії «Я поділяю європейські цінності».p13.jpg (76.19 Kb)
Розділ: Переглядів: 977 | Розміщено: 11 квітня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :