Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Презентація проектів «Teraz Wroclaw» та «Освітні програми ЄС»

Презентація проектів «Teraz Wroclaw» та «Освітні програми ЄС»
p1010002.jpg (97.06 Kb)З 15 по 21 листопада Мережа центрів Європейської інформації України за підтримки МФ «Відродження» проводить Європейський освітній тиждень, метою якого є донесення до українських абітурієнтів та студентів інформації про європейські освітні проекти та інтеграцію України до європейського освітнього простору. Інформаційним партнером в проведенні Європейського освітнього тижня виступив проект «Teraz Wroclaw».
До відзначення цієї події долучився і Івано-Франківський центр європейської інформації.
18 листопада в ЦЄІ було презентовано проект «Teraz Wroclaw» - це некомерційний проект, започаткований у 2006 р. з ініціативи мерії та вищих навчальних закладів міста Вроцлава ( Республіка Польща) . Мета проекту – запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вищих шкіл, інформувати про умови вступу та навчання. Інформаційний офіс проекту функціонує на базі Економічного університету у Вроцлаві. Учасниками презентації стали школярі, студенти, викладачі, та всі, хто цікавиться навчанням за кордоном, різними освітніми проектами ЄС та європейських університетів, які запрошують на навчання українських студентів. Учні, які хочуть навчатися в Польщі, дізналися про умови вступу та особливості навчання в польських вузах.
Детальну і повну інформацію про проект «Teraz Wroclaw» можна отримати на сайті:
http://www.study-in-wroclaw.pl/?miasto=3
Учасникам заходу також була представлена презентація «Освітні програми ЄС» Тетяни Огаркової, PhD (Paris-Est), заступника директора Докторської школи НаУКМА, головного редактора “Європейського освітнього порталу”, яка містить багато різноманітної інформації про можливості навчання, стажування за кордоном.
Про європейську систему освіти, як скадову сучасної європейської інтеграції та європейську освітню політику, яка здійснюється за допомогою різних програм, що фінансуються з бюджету ЄС також можна дізнатися на сторінці «Стипендії» сайту «Європейський простір» - головного порталу проєвропейського громадянського суспільства в Україні.
http://www.eu.prostir.ua/grants/index.html

Розділ: Переглядів: 831 | Розміщено: 23 листопада 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :