Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Показ документальної трилогії «Нові герої»

Показ документальної трилогії «Нові герої»
img_5250.jpg (126.34 Kb)Центр європейської інформації продовжує цикл заходів в рамках відзначення Днів Європи - 2013. Європейським Союзом 2013 р. оголошено роком захисту прав громадян. Дотримання європейських стандартів в галузі прав людини є одним з ключових питань євроінтеграції України. Слушною нагодою обговорити питання даної тематики став показ документальної трилогії з прав людини ,,Нові герої”. Цього року партнером Мережі ЦЄІ України у відзначенні Днів Європи став фестиваль документального кіно Doku Days, який надав документальну трилогію „Нові герої” для перегляду.
Це фільми - портрети звичайних пересічних українців з глибинок Півдня і Сходу. У кожного з них своя історія,img_5245.jpg (135.45 Kb) проте є й спільне – їхня боротьба з несправедливістю у країні сьогодні.

Кінопоказ документальної трилогії був організований для працівників сільських бібліотек Богородчанської ЦБС. Сюжети фільмів виявилися їм близькими і зрозумілими. Після завершення фільму кожен бажаючий зміг висловити свою власну думку, в якій звучало і спільне для всіх: ,,Перемогти несправедливість – можливо, якщо докласти зусиль, не боятися та не ламатися під тиском обставин”.

Розділ: Переглядів: 808 | Розміщено: 21 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :