Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Показ документального фільму «Канцелярська сотня»

Показ документального фільму «Канцелярська сотня»
dsc04160h.jpg (259.24 Kb)В контексті реалізації проекту «Кампанія відзначення Днів Європи в країні-2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!», центр європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка для своїх користувачів, організував перегляд документального фільму «Канцелярська сотня».
Ця стрічка представлена онлайн-кінотеатром DOCU/SPACE. Це перший онлайн-кінотеатр в Україні, що демонструє документальні фільми про права людини. Фільм створено громадською організацією «Південь» спільно з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
Герої фільму – громадські активісти, що прагнуть справедливості та хочуть змінити життя у своїй країні на краще. Саме вони першими зайшли на територію «Межигір’я» і побачили багаточисельні свідчення маштабної корупційної діяльносты, які намагалися знищити, тікаючи з країни, колишній президент Віктор Янукович та його оточення. Щоб врятувати утоплені, порізані, обгорілі документи й привести до покарання злочинців у владі, журналісти та волонтери організували «Канцелярську сотню», яка з найдрібніших клаптиків відновила та впорядкувала повноцінні докази злочинів. Тепер їх Канцелярська сотня працює над web-проектами, які дозволяють відслідкувати власність українських чиновників та їх родин – нерухомість, автомобілі, землю...
Демонструючи такі документальні фільми як «Канцелярська сотня», ми прагнемо надихнути глядачів на активні дії, на усвідомлення того, що держава починається з нас самих. Закликаємо бути небайдужими громадянами та активно долучатися до всіх інноваційних процесів, які має пройти наша держава на шляху європейського вектору розвитку.
Після завершення фільму всі учасники заходу прийняли участь в його обговоренні, обмінялися думками, висловили свої побажання. dsc04161.jpg (118.36 Kb)
dsc04164.jpg (53.05 Kb)dsc04169.jpg (106.83 Kb)dsc04173.jpg (91.33 Kb)
Розділ: Переглядів: 2359 | Розміщено: 25 травня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :