Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Підсумки конкурсу «Діалог між поколіннями»

Підсумки конкурсу «Діалог між поколіннями»
_konkurs_photo_uvarova_1.jpg.jpg (142.65 Kb)Протягом вересня-листопада 2012 р. Мережа центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (http://irf.ua) та Представництва ЄС в Україні (http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm) провела загальноукраїнський конкурс фотографій «Діалог між поколіннями» в рамках відзначення Європейського року активності людей похилого віку і солідарності. Мета фотоконкурсу «Діалог між поколіннями» -привернення уваги громадськості до необхідності комунікації між поколіннями та людських цінностей. На конкурс було подано понад 300 фоторобіт, які відображають важливість діалогу та солідарності поколінь, продовження активної участі людей похилого віку у громадському житті, визнання молоддю досвіду та життєвих досягнень літніх людей.
Всі роботи були розміщені на Порталі Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org/konkurs) з можливістю онлайн-голосування.
Експертна комісія у складі членів Ради Мережі центрів європейської інформації України та працівників Представництва Європейського Союзу в Україні обрала кращі фотороботи з врахуванням результатів електронного голосування.
Приз глядацьких симпатій за результатами електронного голосування (830 голосів) отримала робота №48 «Найдорожчі дідусь і бабуся» (http://ukrcei.org/konkurs/48_razom.html), автор: Уварова Тетяна, керівник Івано-Франківського євроклубу для старшокласників, м.Івано-Франківськ.
Нагородження переможців відбудеться 11 грудня в Представництві ЄС в Україні.
Кращі фотороботи конкурсу будуть представлені в регіональних центрах європейської інформації.

Розділ: Переглядів: 667 | Розміщено: 5 грудня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :