Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Навчальний візит представників Мережі ЦЄІ до Вроцлава

Навчальний візит представників Мережі ЦЄІ до Вроцлава
sam_0975.jpg (19. Kb)18-22 жовтня 2010 року представник ЦЄІ (м. Івано-Франківськ) відвідала м.Вроцлав (Польща)за програмою навчального візиту представників Центрів європейської інформації України під егідою Мережі ЦЄІ України за фінансової підтримки проекту "Тераз Вроцлав", Міжнародного фонду "Відродження" та Бюро Промоціїї Муніципалітету міста Вроцлава.
Під час тижневого навчального візиту консультанти центрів європейської інформації відвідали організації, які реалізують європейські освітні проекти та обміни, а також ближче познайомилися з європейською освітою у Вроцлавському університеті, Вищій банківській школі, Економічному університеті, Вроцлавській політехніці та Вищій школі управління „Edukacja”. Учасники візиту безпосередньо спілкувалися з представниками української молоді, які здобувають вищу освіту в вузах Вроцлава та прийняли участь у дискусії «Плюси та мінуси навчання за кордоном». Також вони мали нагоду побувати на Ярмарку праці в Економічному університеті у Вроцлаві, який надає можливість студентам та випускникам здобути інформацію про напрямки розвитку фірм фінансової, ІТ та виробничої сфер, а також є джерелом пропозицій практик, стажувань і праці у Європі для випускників
Представники ЦЄІ з України відвідали офіс проекту "Тераз Вроцлав", Дім зустрічей ім. Angelusa Silesiusa та Вроцлавський Центр підтримки неурядових організацій Sektor3, де ознайомилися з досвідом освітніх організацій для школярів, студентів та пенсіонерів.
Заключним акордом навчального візиту стала домовленість між учасниками візиту та представниками проекту "Тераз Вроцлав" про те , що наступним кроком у співпраці з промоції європейської освіти в Україні стане проведення у листопаді 2010р. Тижня європейської освіти Мережею центрів європейської інформацїї за інформаційної підтримки проекту "Тераз Вроцлав".
Розділ: Переглядів: 783 | Розміщено: 3 листопада 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :