Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » На відзначення Дня Європи

На відзначення Дня Європи
cei.jpg (30.31 Kb)17 травня 2011 р. в рамках святкування Дня Європи-2011 центр європейської інформації у м. Івано-Франківську, який функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, провів низку заходів у форматі „Я поділяю європейські цінності”, зокрема:
* Інтернет-круїз ,,Мандруючи Європою”;
* інформаційна година „Україна - ЄС: два погляди на один факт”;
* виставка-дискусія ,,Європа і Україна: шляхи порозуміння”.
Ці заходи спрямовані на покращення рівня поінформованості жителів нашого краю про зміст європейських цінностей та привернення уваги до них. Заходи проходять за підтримки Мережі центрів європейської інформації України та Європейської програми Міжнародного фонду „Відродження". Інформаційним партнером кампанії є Представництво Європейського Союзу в Україні.
Уперше святкування Днів Європи в Україні буде зосереджено на європейських цінностях, до яких належать повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини, у тому числі до прав меншин, стійкий розвиток і вільний ринок.
Ще Віктор Гюго більше ніж півтора сторіччя тому передбачив, що ,,...усі нації нашого континенту об'єднаються у вищу спільноту і утворять європейське братерство, не втрачаючи при цьому своїх переваг та славної неповторності...
Учасники Інтернет-круїзу ,,Мандруючи Європою" в бібліотеці мали можливість дізнатися, які країни входять сьогодні до Європейського Союзу, ознайомитися з їхньою історією, унікальною культурою, традиціями, державним устроєм. Вони здійснили віртуальну мандрівку великими європейськими містами, побачили визначні архітектурні та культурні пам'ятки. Побували в Польщі, Чехії, Болгарії - країнах, які нещодавно вступили до ЄС. Побачили мальовничі гірські краєвиди австрійських Альп, сонячні морські узбережжя Португалії, Іспанії, Болгарії. Інтернет-подорож збагатила всіх присутніх новою цікавою інформацією про країни ЄС.
В центрі європейської інформації для відвідувачів ЦЄІ, тих, кого цікавлять питання шляху України до Європи, також функціонує книжково-ілюстративна виставка-дискусія ,,Європа і Україна: шляхи порозуміння".cei1.jpg (33.13 Kb) На ній представлена література про відносини між Україною та Європою, Україною та Європейським Союзом, видання „Політика європейської інтеграції", „Європейська спільнота очима молодих", дослідження Д. Десмонта „Дедалі міцніший союз", збірник праць „Європейська інтеграція", посібник для журналістів „Європейська інтеграція: крок за кроком", книга Р. Калитчака „Регіоналізм у європейських інтеграційних процесах" та інші.
Завітайте в бібліотеку, щоби дізнатися більше про країни Європи, ЄС, про історію та сьогодення взаємовідносин нашої держави з європейською спільнотою.
Розділ: Переглядів: 817 | Розміщено: 19 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :