Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » НА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНІ ПРОЙШЛИ СВЯТКОВІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЄВРОПИ

НА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНІ ПРОЙШЛИ СВЯТКОВІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЄВРОПИ
dscn1394.jpg (71.05 Kb)21 травня в рамках святкування Дня Європи-2011 в. м. Івано-Франківську (на площі Ринок біля Ратуші) відбувалися заходи у загальноукраїнському форматі „Я поділяю європейські цінності”, що проходили у цей день в 18 містах України під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду „Відродження”.
На площі Ринок діяв Європейський квартал, де мешканці та гості міста мали змогу більше дізнатися про діяльність Європейського Союзу, про країни які входять складу ЄС; європейські освітні програми; сучасні євроінтеграційні процеси; європейські цінності серед як демократія, толерантність, права людини та інші. Проходили цікаві конкурси та вікторини, участь у яких міг взяти кожен.
Представники студентського самоврядування спільно із центром європейської інформації у м. Івано-Франківську та ІФОУНБ ім. І. Франка підготували аудіоекскурсію „Івано-Франківськ та європейські цінності”.
dscn3053.jpg (106.07 Kb)В цей же час безпосередньо на площі виступали творчі колективи міста. Глядачі почули пісні різними мовами, побачили народні та сучасні танці країн ЄС.
Гості міста мали можливість відвідати інформаційний пункт «ЄС його мови та освіта», що функціонував за інформаційної підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
Своє бачення і розуміння цінностей Європи мали можливість продемонструвати молоді івановранківці у конкурсі малюнку на асфальті, який проходив в рамках мережевого заходу «Я поділяю європейські цінності».
Переможцями малюнку стали:
1 місце - Біла Наталя студентка 5 –го курсу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, спеціальності „Менеджмент організацій”;
2 місце – Білий Олександр волонтер ШЄК, м. Івано-Франківськ;
3 місце – Фурда Святослав учень 9-А класу Івано-Франківської спеціалізованої школи з англійським нахилом № 5 І-ІІІ ступенів.
До святкування Дня Європи також було підведено підсумки обласного творчого конкурсу на тематику європейських цінностей серед молоді, що проводився центром європейської інформації протягом квітня-травня:
1 місце: робота „Казка про німу царівну або під парканом Європи”, Кар’пюк Василь, 21 р., Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ;
2 місце: робота „Європейський Союз – крок назустріч”, Білусяк Марія, 19 р., студенка Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, Інститут філології спеціальність „Польська мова та література”, м. Івано-Франківськ.
Переможці конкурсів отримали призи від Мережі центрів європейської інформації України.
Протягом травня 2011р. на базі ЦЄІ в м. Івано-Франківську відбулося багато різнопланових заходів, з якими можна ознайомитися на сайті ЦЄІ http://if.ukrcei.org.
Організатором святкування Дня Європи-2011 у м. Івано-Франківську під егідою Мережі центрів європейської інформації України виступили центр європейської інформації у м. Івано-Франківську та ІФОУНБ ім. І. Франка. Партнери в проведенні заходів:
• Громадський центр „Ділові ініціативи”;
• Івано-Франківська обласна державна адміністрація;
• Міський виконавчий комітет м. Івано-Франківська;
• Молодіжна адміністрація;
• ЗОШ № 5 м. Івано-Франківську;
• Волонтери ЦЄІ.
Контактна особа: Леся Вербовська, координатор ЦЄІ у м. Івано-Франківську, verlesya@gmail.com, http://if.ukrcei.org , тел. 067-9262244
dscn3096.jpg (112.71 Kb)

dscn3076.jpg (119.13 Kb)dscn3072.jpg (107.67 Kb)dscn3071.jpg (134.14 Kb)
Розділ: Переглядів: 1356 | Розміщено: 26 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :