Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Міжнародний конкурс “Аліанте 2011 – Україна”

Міжнародний конкурс “Аліанте 2011 – Україна”
Шановні друзі,
запрошуємо вас взяти участь у даному заході
та розповсюдити дану інформацію

Міжнародний конкурс
“Аліанте 2011 – Україна”

на тему: “Чи обізнані ви з питань
міжнародної безпеки та діяльності НАТО?

Конкурс є вмілим поєднанням перевірки теоретичних знань та фізичної і психологічної витривалості, що проводиться для учнів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Складається конкурс з трьох основних етапів: І – написання теоретичної роботи-есе та відповідей на поставлені запитання; ІІ – військово-спортивні змагання; ІІІ – пізнавальна подорож в країни – члени НАТО, з відвіданням військових баз та інших міжнародних структур.
Конкурс ,,Аліанте 2011- Україна", який ініційовано Молодіжним центром Атлантичної Ради України для учнів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів (віком 14-19 років) проводиться в рамках Державної програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України.

Проект ,,Аліанте"- це щорічний міжнародний учнівський конкурс, який започатковано в 2000 році чеською асоціацією ,,Ягелло 2000" для визначення знань про Міжнародну безпеку та НАТО серед школярів. За одинадцять років свого існування конкурс набув широкої популярності та міжнародного визнання. З кожним роком постійно зростає кількість учасників конкурсу, а також країн-учасниць. За час існування конкурсу в ньому брали участь команди з Чехії, Польщі, Словаччини, Румунії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини, Нідерландів, Німеччини, Великобританії, Сполучених Штатів Америки, Грузії та України. Сайт конкурсу: http://www.project-aliante.org

Мета конкурсу: сприяти поширенню інформації та розумінню процесів інтеграції України до європейських та євроатлантичних структур співробітництва та безпеки. Конкурс діє в напрямку реалізації завдань Річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2011 рік.

В Україні конкурс ,,Аліанте" проходить за сприяння та підтримки: Громадської Ліги Україна-НАТО, Центру інформації та документації НАТО, Міністерства оборони України, Генерального штабу збройних сил України, Держкомтелерадіо України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України, Посольств країн-учасниць конкурсу, ТВ програми ,,Фактор безпеки".

Журі конкурсу: відомі фахівці з питань міжнародних відносин, представники громадських, державних та міжнародних установ.

Конкурс буде проведено протягом липня-вересня 2011 року

І етап (теоретична робота) липень - серпень 2011 р. Оголошення конкурсу. Презентація конкурсних запитань I етапу.

Реєстрація команд. Створіть у Вашому навчальному закладі команду з двох чоловік. Якщо Вам не вдасться створити таку команду у Вашій школі, Ви можете звернутися до свого друга чи подружки з іншої школи чи іншого міста. Надішліть реєстраційну форму на нашу електронну адресу до 10 серпня

Надання відповідей на поставлені запитання до 15 серпня.

Визначення переможців та оголошення 20 команд фіналістів на сайті конкурсу.

ІІ етап (військово-спортивні змагання). 21-24 серпня 2011 року на базі Морського центру спеціальних операцій в м. Очаків (Миколаївська область).

Фінал конкурсу. Презентація команд. Презентація есе. Зустріч з членами журі.

Інтелектуальні ігри, дебати, тести. військово-спортивні змагання. Підведення підсумків.

Визначення та оголошення переможців ІІ етапу конкурсу ,,Аліанте 2011- Україна". Нагородження переможців сертифікатами та грамотами.

ІІІ етап Завершальний захід (винагорода для переможців): вересень 2011 року: десятиденна автобусна пізнавальна подорож 10 команд-переможців до країн-членів НАТО.

В цьому році конкурс ,,Аліанте" присвячений 20 - річчю співробітництва України з НАТО, яке пов'язано і збігається в часі з набуттям Україною Незалежності та має сприяти кращому розумінню «конструктивного партнерства», яке характеризує сучасні відносини між ними. Йдеться також про обізнаність щодо завдань Річної національної програми співробітництва в 2011 році, її пріоритетів, особливостей і визначальних сфер, зокрема невійськових, їх зв'язку з проведенням необхідних реформ та сьогоднішнім життям пересічних громадян. У зв'язку з особливою увагою саме до практичного виміру цього співробітництва вже сама підготовка та проведення конкурсу мають стати для учасників реальною можливістю щодо вивчення, дослідження та інформаційного поповнення історії його розвитку, зокрема конкретними фактами і прикладами співпраці на регіональному і місцевому рівнях.

Відзначення 20-річного ювілею фактично вперше надає можливість долучитися до спільного пошуку та оцінки як всього періоду розвитку цих відносин так і їх причин та змісту. Таким чином, учасникам пропонується взяти участь в підготовці доповненого Літопису співробітництва, який буде включати відповідні матеріали (документи, факти, цифрові данні, спогади, приклади, тощо) різноманітного співробітництва України з Альянсом, які крім узагальненої інформації мають, майже вперше, містити конкретні дані про підтримку його окремих членів.

Умови участі, завдання до конкурсу та більш детальна інформація міститься в аттачі.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

http://vkontakte.ru/id732913#/aliante

http://www.facebook.com/groups/174003076000133

Будь ласка, поділіться цією інформацією з тими, кому це може бути цікаво!

Контактна особа

Оксана Григор'єва
Президент Молодіжного центру
Атлантичної Ради України
tel. + (380 50) 528 99 49,
fax. + (380 44) 241 67 40
www.yataukraine.org.ua
37, Peremogy Ave., bl. 2, off. 21, 03056 Kiev, Ukraine

Розділ: Переглядів: 810 | Розміщено: 28 липня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :