Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Міжнародна веб-конференція «Соціально-економічні аспекти Угоди про асоціацію з ЄС»

Міжнародна веб-конференція «Соціально-економічні аспекти Угоди про асоціацію з ЄС»
dsc03953.jpg (110.78 Kb)19 травня 2016 року в центрі європейської інформації, який функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, відбулася міжнародна веб-конференція «Соціально-економічні аспекти Угоди про асоціацію з ЄС» за участі експертів з Латвії, Польщі та України. Учасниками конференції були представники департаменту агропромислового розвитку (АПР) ОДА, управління АПР Тисменицького району, асоціації фермерів та землевласників Івано-Франківської області, фермери, приватні підприємці. Захід проводився Мережею Центрів Європейської інформації у співпраці з Сіверським інститутом регіональних досліджень та Чернігівським центром перепідготовки й підвищення кваліфікації в рамках проекту «Кампанія відзначення Днів Європи в Україні-2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» за підтримки МФ «Відродження».
В рамках веб-конференції МАРТІНЬШ ЦІМЕРМАНІС – голова правління Латвійського центру сільських консультацій та освіти, характеризуючи шляхи інтегрування Латвії до ЄС, торкнувся таких питань: «Як виживають дрібні сільгоспвиробники в ЄС, які преференції отримують? Як українському виробнику потрапити на ринки ЄС?». Ключова ідея його виступу – розробка та впровадження національної ідеї та стратегії розвитку середнього, малого бізнесу в сфері сільського господарства, програми розвитку села, ефективний захист дрібних сільгоспвиробників, підняття рівня освіти фермерів, залучення додаткового фінансування шляхом реалізації грантових проектів.
ЛЮБАШЕНКО ІГОР – викладач Університету соціальних і гуманітарних наук (SWPS University of Soсial Sciences and Humanitaries), PhD, Варшава, Польща в своєму виступі розповів: «Що таке Угода про асоціацію з ЄС, яких соціально-економічних аспектів стосується? Як українському виробнику потрапити на ринки ЄС?» Основна думка виступаючого - філософія вільної торгівлі, чесна конкуренція, всі учасники ринку мають відповідати певним європейським стандартам.
Експерти з України торкнулись практичних аспектів роботи малого та середнього агросектору в рамках Угоди про асоціацію з ЄС та можливих ризиків для дрібних виробників в умовах дії Угоди.
Після завершення виступів усі учасники заходу мали можливість поставити запитання доповідачам, отримати конкретну відповідь та поділитися власним досвідом з даної тематики.
Підбиваючи підсумки Міжнародної веб-конференції «Соціально-економічні аспекти Угоди про асоціацію з ЄС», працівники сектору сільського господарства подякували усім організаторам, учасникам та відмітили актуальність і необхідність організації таких заходів, а також висловили сподівання на плідну співпрацю і в майбутньому.
dsc03962g.jpg (115.77 Kb)dsc03967g.jpg (109.03 Kb)
Розділ: Переглядів: 906 | Розміщено: 20 травня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :