Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Методичний семінар

Методичний семінар
«Дні Європи в Україні – 2013». Саме така тема семінару зібрала Мережу центрів європейської інформації (ЦЄІ) 15-17 березня у м. Чернівцях. Організаторами цього проекту виступили: Товариство "Український Народний Дім в Чернівцях" та Мережа Центрів європейської інформації України за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.
Учасником семінару був і консультант Івано-Франківського центру європейської інформації, який функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Представники 20 ЦЄІ обговорили та спланували мережеві заходи для відзначення Днів Європи в Україні у 2013 році. Мешканцям різних регіонів України у травні будуть запропоновані різнопланові заходи та дискусії з тематики: права людини, громадянська активність, європейські цінності.
Івано-Франківський Центр європейської інформації запрошує до співпраці громадські організації, їх мережі та експертів, які готові приєднатися до відзначення Днів Європи в Івано-Франківську у 2013 році.
Чекаємо Вас за адресою:
вул. Чорновола, 22 (ІІ поверх, центр європейської інформації);
тел. (03422) 3-14-26
Розділ: Переглядів: 660 | Розміщено: 20 березня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :