Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Кулінарна мандрівка країнами світу

Кулінарна мандрівка країнами світу
dscn1433.jpg (73.78 Kb)У центрі європейської інформації, що функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнута книжково-ілюстративна виставка-подорож „Кулінарна мандрівка країнами світу ”.
Сучасна кулінарія - це не тільки неповторні смачні страви, але й нові підходи до культу їжі, оригінальні ідеї оформлення блюд, цікаві та несподівані рецепти, технологія приготування.
На особливість національних кухонь різних країн світу впливали релігійні звичаї, старовинні культові табу, кліматичні умови, спосіб життя. Так, більшість мусульман не їдять свинини, народи Індії частково або повністю виключають зі свого раціону продукти тваринного походження, китайці зовсім не вживають молока. Але в той же час, ми можемо знайти і багато спільного. Якщо Вам цікаво дізнатись про популярні й вишукані страви різних країн світу, то ця виставка для Вас!
На ній представлена література, яка допоможе приготувати й посмакувати, наприклад, пікантні закуски з Індії чи Америки, смачну паелью країн Середземного моря або овочі по-східному, а також переконатись, чи добре Ви знаєте українську кухню.
Цікаві рецепти можна також побачити у ілюстрованих журналах, які представлені на виставці:
„Лиза.Приятногоаппетита";
„Добрые советы";
„Дім, сад, город";
„Огородник" та ін.
Завітайте до нас, перегляньте книжково-ілюстративну виставку „Кулінарна мандрівка країнами світу", запишіть рецепт і обов'язково приготуйте! Смачного!


Розділ: Переглядів: 780 | Розміщено: 1 лютого 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :