Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Книжково-ілюстративна виставка „Європейська література: знана і незнана”

Книжково-ілюстративна виставка „Європейська література: знана і незнана”
1278329335.jpg (35.75 Kb)У обласній універсальній науковій бібліотеці діє книжково-ілюстративна виставка „Європейська література: знана і незнана”.

Хто не вміє вразити читача,
той не має права називатися Поетом.

Джамбаттіста Маріно

З давніх-давен книжка сприймається нами як невичерпне джерело мудрості тисяч людських поколінь, як той дорогоцінний світоч знань, що освітлює шлях в безмежному і складному океані життя. Книжка - то наче невидимий співрозмовник, якому людина, залишаючись наодинці, довіряє свої найпотаємніші думки, найсокровенніші бажання та мрії і яка віддячує їй сторицею - змогою доторкнутися до невичерпної скарбнички мудрості, в котру століттями переливається досвід безцінних одкровень людської думки, неймовірних злетів та дивовижних прозрінь її творчої уяви. На книжково-ілюстративній виставці представлені найкращі зразки античної європейської літератури, яка стала колискою всіх сучасних літератур, вона знайомить з творами письменників європейського середньовіччя та доби Відродження, що започаткували новий історичний етап відліку європейської цивілізації.

Читачі мають змогу дізнатися про те, яких художніх вершин сягнула світова європейська література ХVІІ, ХVІІІ та ХІХ століть - примхливого і дивовижного світу бароко, розміреного і поважного класицизму, ніжного і тендітного сентименталізму, замріяного і пристрасного романтизму, вдумливого і серйозного реалізму, відкрити для себе творчість визначних представників іспанської, французької, німецької, англійської, польської та італійської літератур, завітати в дивовижний і водночас непростий, сповнений величних злетів і напружених духовних пошуків художній світ справжніх титанів людської думки - Дж. Свіфта, П. Кальдерона, Ж. Б. Мольєра, Й. В. Гете, Ф. Шиллера, Дж. Байрона, В. Гюго, Ж. Верна, А. Міцкевича.

Непросте, суперечливе і динамічне ХХ сторіччя представлене такими виданнями як А. Камю „Чума", Е. Ремарк „Три товариші", М. Пруст „У пошуках утраченого часу", Л. Ф. Гарсія „Вибрані поезії", А. Моруа „Жорж Санд", С. Ж. Перс „Поетичні твори", А. Сапковський „Вежа блазнів", збірки „Двадцять австрійських поетів ХХ сторіччя" та „Сучасна німецька драматургія", а також багатьма іншими.

Всіх, хто хоче глибше поринути у чарівний і неповторний світ знаної і незнаної європейської літератури запрошуємо переглянути нашу книжкову виставку.

Розділ: Переглядів: 884 | Розміщено: 6 липня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :