Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Книжкова виставка "Сучасні форми та перспективи співпраці між Україною та ЄС"

Книжкова виставка "Сучасні форми та перспективи співпраці між Україною та ЄС"
1399901137.jpg (47.26 Kb)12 травня 2014 р. в рамках святкування Днів Європи-2014 для відвідувачів обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка центр електронних засобів інформації пропонує ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою «Сучасні форми та перспективи співпраці між Україною та ЄС». Відносини ЄС та України характеризуються широким спектром зв'язків і передбачають торговельно-інвестиційне та культурне співробітництво, надання технічної допомоги.
Сьогодні в умовах економічної та політичної дестабілізації український народ все одно бажає жити в цивілізованому та економічно благополучному суспільстві і це, звичайно, пов'язано з країнами ЄС. Стратегічною метою української зовнішньоекономічної політики залишається активне залучення України до європейських інтеграційних процесів.
Прагнення до співпраці України з Європейським Союзом призвело до внутрішнього політичного конфлікту, який вивів нашу країну на пік конфронтації між олігархами та народом країни.
Але після вступу України до СОТ, перспектива просування за межі існуючих форм партнерства до нового рівня інтеграції, на якому зростають можливості участі у внутрішньому ринку ЄС та ключових аспектах політик і програм Європейського Союзу, набуває чіткіших обрисів та конкретики. Передусім, роль каталізатора у цій сфері може зіграти режим вільної торгівлі і створення поглибленої ЗВТ Україна - ЄС, яка передбачає наближення законодавства в економічній сфері, відкриття економік одна одній, подальше зменшення кількості торговельних бар'єрів, збільшення інвестицій, що стимулюватиме економічне зростання.


Запрошуємо усіх бажаючих переглянути запропоновану виставку.
Розділ: Переглядів: 898 | Розміщено: 10 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :