Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Фотовиставка ,,Івано-Франківськ - місто з європейським обличчям"

Фотовиставка ,,Івано-Франківськ - місто з європейським обличчям"
54.jpg (28.38 Kb)В рамках заходів, приурочених святкуванню Дня міста та прийдешнього Дня Європи Відділ інформаційних технологій обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, підготував фотовиставку ,,Івано-Франківськ – місто з європейським обличчям”, яка представлена на веб-сайті в розділі "Віртуальні виставки". Івано-Франківськ - місто біля географічного центру Європи, історичне серце славної Галичини, оберіг національних звичаїв, традицій та й загалом української культури, рідної мови, патріотичного духу. Сучасне місто Франкове - місто з галицьким шармом та європейськими традиціями, неординарним мистецьким життям та динамічною економікою.

Візитною карткою будь-якого міста, його обличчям є архітектура, яка, формуючись упродовж століть, створює своєрідну, неповторну атмосферу, притаманну лише йому. Міські споруди мають часто не тільки архітектурну цінність, оскільки, будучи свідками тих чи інших подій або ж ставши домівкою чи тимчасовим притулком для визначних людей, які прямо чи безпосередньо пов'язані з Європою, набувають історичної цінності, стають тією ланкою, що поєднує минуле і сьогодення.

Отож, запрошуємо через фотографії ознайомитися з архітектурною та культурною спадщиною, унікальними та неповторними місцями Івано-Франківська.
Дивитись за посиланням http://if.ukrcei.org/galery/fotovistavka_ivano-frankivsk_-_misto_z_evropeiskim_oblichchyam3.html
Розділ: Переглядів: 6495 | Розміщено: 12 травня 2019


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :