Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Форум мережі ЦЄІ

Форум мережі ЦЄІ
1.jpg (132.27 Kb)З 15 по 18 квітня 2016 року представник обласної бібліотеки ім. І.Франка І. Салій взяла участь у Форумі мережі центрів європейської інформації (ЦЄІ) України, який проходив у м. Херсоні.

Захід організовано Товариством «Український Народний Дім в м. Чернівцях» та Мережею Центрів Європейської інформації в рамках проекту «Кампанія відзначення Днів Європи в Україні - 2016 «RЕ-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» за підтримки МФ «Відродження». Учасниками форуму були представники ЦЄІ та громадських організацій з 20 областей України, які презентували успішні практики відзначення Днів Європи впродовж попередніх років та займалися пошуком методів активізації громадян під час святкування Днів Європи 2016 в Україні. Також відбувся звіт Голови Мережі ЦЄІ Євгенії Олійник за 2014-2015 рр. та чергові вибори Голови та Ради Мережі ЦЄІУ

Для всіх учасників заходу Смолдирєва Т.П. - заслужений журналіст України, доцент кафедри журналістики в м. Чернівцях, голова Чернівецької обласної спілки НСЖУ провела семінар-тренінг «Основи медіа-грамотності», на якому розглядались питання структури українського медіа ринку, особливості регіональних ЗМІ, перевірка достовірності, неупередженості джерел інформації та ін.

На завершення форуму представники ЦЄІ та ГО визначили основні тематики та єдиний формат заходів в рамках цьогорічного відзначення Днів Європи в Україні.

3.jpg (94.56 Kb) 4.jpg (92.58 Kb)
Розділ: Переглядів: 397 | Розміщено: 21 квітня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :