Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Європейський тиждень місцевої демократії

Європейський тиждень місцевої демократії
8379_dsc03446.jpg (36.55 Kb) З нагоди Європейського тижня місцевої демократії (14-20 жовтня) Центр європейської інформації Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка проводить цикл заходів.
Європейський тиждень місцевої демократії – це щорічний проект, який реалізується під егідою Ради Європи. Часом проведення таких заходів став тиждень року, який включає 15 жовтня – дату прийняття Європейської Хартії місцевого самоврядування (1985 р.).
В Україні проект стартував у 2007 р. Провідна тема, яка обрана для тижня 2013 р. «Активна громадянська позиція: голосування, залучення, участь», співзвучна з європейським роком громадян, який оголосив Євросоюз.
14_dsc00534.jpg (150.24 Kb)
В обласній бібліотеці до послуг користувачів представлена правова та юридична інформація, організовано виставку бібліографічних посібників «Роль місцевого самоврядування в демократичній правовій державі». Відбудеться також день правової інформації.
У Центрі європейської інформації ОУНБ діє консультативний пункт для підвищення рівня обізнаності населення Івано-Франківської області із сучасними євроінтеграційними та міжнародними процесами, а також користувачам надається вільний доступ до інформації про країни Європейського Союзу.

Розділ: Переглядів: 840 | Розміщено: 14 жовтня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :