Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » «Європейські традиції міського самоврядування в Україні: магістрат – дума – рада»

«Європейські традиції міського самоврядування в Україні: магістрат – дума – рада»
27.04.2011_.jpg (64.65 Kb)27 квітня 2011 р. представник ЦЄІ взяв участь в презентації документального серіалу «Європейські традиції міського самоврядування в Україні: магістрат – дума – рада», який було презентовано в Івано-Франківську. Відеофільм став результатом майже річної роботи громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень» за підтримки МФ «Відродження».
Івано-Франківськ – одне з міст, де відбувалися записи матеріалів циклу. Як зазначив у вступному слові директор Івано-Франківського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Богдан Волошинський, «прикарпатські міста гонорові з того, що поважно представлені у фільмі».
Стрічка складається з чотирьох повнометражних серій, що висвітлюють витоки та основні аспекти становлення міського самоврядування в Україні від часів магдебурзького права до сьогодення. Таким чином, була зроблена спроба показати мовою кіно розвиток самоврядування як явища у часі та просторі. Формат відеофільму був обраний невипадково – в Україні існує прірва між знаннями вузького кола істориків та абсолютної більшості її громадян. А документальна стрічка дозволяє донести інформацію у популярній формі та доступній як через телебачення, так і за допомогою Інтернету.
Учасниками презентації документального серіалу стали освітяни, історики та краєзнавці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування Івано-Франківщини, а також їх колеги з міста Севастополь.
Під час презентації було продемонстровано 16-ти хвилинний промо-ролик, який розкриває ключові аспекти відеофільму. З ним можна ознайомитися за адресою в мережі Інтернет: http://www.youtube.com
Розділ: Переглядів: 801 | Розміщено: 6 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :