Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » «Євроінтеграція - сила можливостей»

«Євроінтеграція - сила можливостей»
1527253261.jpg (40.98 Kb)В рамках інформаційної кампанії «Євроінтеграція - сила можливостей» івано-франківський центр європейської інформації (ЦЄІ), який функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка для своїх користувачів провів урок євроінтеграції. З географічним розташуванням нам пощастило: ми народилися в самій душі Європи - в її географічному центрі, що знаходиться на правому березі річки Тиса на Закарпатті. Але ми не лише територіально перебуваємо в серці Європи. Україна намагається інтегруватися в європейське співтовариство економічно, політично й ментально. Здійснюючи віртуальну подорож «Ми - за Європу, ми - за мир», завідувач ЦЄІ Люба О.В продемонструвала присутнім основні етапи проходження євроінтеграції Україною, починаючи з членства в Раді Європи (1995 р.) і завершуючи отриманням безвізу (2017 р).

З багатою культурною спадщиною Європи учасники заходу знайомились, зробивши віртуальний екскурс «Топ 20 пам'яток Європи», які варто відвідати.

Переглянувши книжково-ілюстративну виставку «Україна-Європейський Союз - шляхи зближення», користувачі більше дізналися про можливості європейського курсу розвитку України та переваги, якими можна скористатись.

Присутні дійшли до висновку, що Україна впевнено йде шляхом євроінтеграції та поважає європейські цінності. Але відчути себе справжніми українцями можна буде не лише тоді, коли ми станемо повноправним членом європейського співтовариства, а коли будемо використовувати власні можливості, будемо невпинно дбати про свій культурний рівень, орієнтуватися на новітнє, усвідомлювати власну гідність. Отож, є нам ще над чим працювати ...
4.jpg (81.21 Kb)
1.jpg (26.71 Kb)
Розділ: Переглядів: 6815 | Розміщено: 20 травня 2018


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :