Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » До Дня німецької єдності

До Дня німецької єдності
img_2827.jpg (41.81 Kb)З нагоди національного свята Німеччини – Дня німецької єдності, який відзначається 3 жовтня, відділ літератури іноземними мовами спільно з центром європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка проводить тиждень німецької літератури. У ці жовтневі дні 1990 року відбулося довгоочікуване возз'єднання німецької нації. Над Рейхстагом після чотирьох десятиліть знову замайорів прапор єдиної держави. Об'єднанню передувало падіння Берлінської стіни, яке символізувало настання нового етапу в історії Німеччини.
З нагоди відзначення цих подій впродовж тижня читачі матимуть змогу знайомитись з новими надходженнями німецькою мовою, представлений на виставці «Книжковий калейдоскоп Німеччини».
Також в обласній бібліотеці почав діяти новий спільний проект з культурним центром Гете-Інституту в Києві під назвою «Заочний абонемент в Україні». Він спрямований на забезпечення мешканців регіону сучасними і актуальними інформаційними матеріалами з Німеччини і про Німеччину.
Тож запрошуємо усіх, хто цікавиться історією, сьогоденням, літературою та мистецтвом нашого європейського сусіда, відвідати заходи обласної бібліотеки, присвячені відзначенню Дня німецької єдності.
Розділ: Переглядів: 629 | Розміщено: 3 жовтня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :