Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Дні Європи – 2016. Перегляд документального фільму «Чуєш, Брате?»

Дні Європи – 2016. Перегляд документального фільму «Чуєш, Брате?»
dsc031.jpg (222.29 Kb)Івано-Франківський центр європейської інформації (ЦЄІ), який функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, є учасником загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи - 2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!», організованої мережею ЦЄІ та громадськими організаціями.
Україна — єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи. Обираючи курс на євроінтеграцію, намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, наша держава і почала відзначати День Європи. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в Європейському Союзі. Важливо пам'ятати, що, обираючи демократичні цінності, громадянське суспільство, правову свідомість, збереження традиції, європейську систему освіти й інші категорії цього рівня, ми обираємо Європу. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. На, превеликий жаль, дорогою ціною приходиться платити Україні за свій європейський вибір, за свою незалежність, за право самій вирішувати та обирати шляхи свого розвитку.
Саме у документальній стрічці «Чуєш, брате?», перегляд якої організував у рамках святкування Днів Європи-2016 ЦЄІ в партнерстві клубом Docudays, який діє при бібліотеці, представлені Майдан та Війна, яка зараз триває на Сході України, як події одного плану.
Цей фільм створений до виставки «Чуєш, Брате?» відомого українського фотографа Олександра Глядєлова, де поєдналися світлини, зроблені під час Революції Гідності та знімки з зони АТО. Фотовиставка була здійснена за підтримки Міжнародного кінофестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Документальна стрічка «Чуєш, брате» – це нагадування сучасникам та пам’ять нащадкам про події 2014-2016 років в Україні. «Когда я там, я стараюсь их фотографировать потому что нельзя будет это забыть и потом», – розповідає сам Олександр Глядєлов.
Після завершення заходу відбулося жваве обговорення фільму, адже це болюча тема, яка нікого не залишає байдужим і ранить серце кожного справжнього українця.
Фотогалерея https://fotki.yandex.ru/users/ifoynb/album/513144/[/url]
dsc039.jpg (185. Kb)dsc037.jpg (235.46 Kb) dsc03502.jpg (138.19 Kb) dsc03503.jpg (242.38 Kb)

Розділ: Переглядів: 430 | Розміщено: 11 травня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :