Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Дні Європи-2015

Дні Європи-2015
dsc06821.jpg (2.98 Kb)Івано-Франківський центр європейської інформації, який функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, є учасником цьогорічної кампанії «Дні Європи в Україні - 2015», яка здійснюється Мережею ЦЄІ.
У рамках святкування Днів Європи-2015 в ЦЄІ пройдуть заходи спрямовані на покращення рівня поінформованості мешканців нашої області про Європу, Європейський Союз.
Символом єднання різних регіонів України став флешмоб «Музика воїнів». Під час цього заходу Заслужена артистка України, доцент Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Любов Гундер виконала гімн ЄС – твір "Ода до радості" (слова Фрідріха Шіллєра, музика Людвіга ван Бетховена. Акція знята на відео, яке буде змонтоване і розміщене на YouTube.
dsc06551.jpg (113.14 Kb) У ЦЄІ також розпочала роботу виставка карикатур «Є краща сторона Європи» – роботи відомих українських художників: Марини Туровської, Костянтина Казанчевого, Ігора Бежука та Олексія Кустовського, які мовою плаката порівнюють дві реальності – українську та європейську. Автори зазначили: «Ми охопили максимальну кількість сфер, які наглядно демонструють, чому ми поки що не є кращою стороною Європи. Але ми можемо нею стати!». Представлені твори зацікавили як учнів і студентів, так і науковців та пересічних відвідувачів бібліотеки.
Користувачі ЦЄІ зможуть переглянути мультимедійну презентацію «Європейський вибір України», у відділах бібліотеки ознайомитися з книжково-ілюстративними виставками «Україна на шляху до Європи», „Європейська класика українською”, „Зберігаючи європейські традиції”, відвідати тематичний кіноперегляд «Про європейські цінності мовою кіно»
Для всіх, хто цікавиться євроінтеграційними питаннями України буде корисною пам’ятка користувачу, підготовлена працівниками ЦЕІ «Будь українцем, стань європейцем».
На День Європи ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію та, що найголовніше, наше спільне майбутнє.
Розділ: Переглядів: 637 | Розміщено: 15 травня 2015


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :