Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » ДЕВ’ЯТА СХІДНА ЗИМОВА ШКОЛА Вроцлав, 1-11 березня 2012 року

ДЕВ’ЯТА СХІДНА ЗИМОВА ШКОЛА Вроцлав, 1-11 березня 2012 року
І. УМОВИ УЧАСТІ

1. Школа призначена для студентів останнього курсу гуманітарних спеціальностей, вік яких не перевищує 25 років, які готують магістерські (дипломні) роботи з сучасної історії Центральної і Східної Європи (історія, політологія, міжнародні відносини, соціологія, культурознавство, етнологія, географія, право, економіка).
2. Учасниками Школи можуть бути слухачі останнього року магістерських студій з країн колишнього СРСР, колишнього соціалістичного табору, а також магістранти з Польщі і країн-членів ЄС.
3. Від кандидатів очікується знання обох мов викладання у Школі – польської і англійської, на рівні, який дасть змогу спілкуватися і слухати лекції.
4. Програма Школи складається з лекцій (викладачами будуть міжнародні фахівці, які займаються проблематикою регіону) та семінарів (на вибір один з декількох семінарів), під час яких кожний учасник Школи виступить з рефератом за тематикою свої дипломної роботи. Також передбачено відвідання інституцій Вроцлава та участь у культурній програмі.
ІІ. СТИПЕНДІЯ

1. Кандидати з країн колишнього СРСР і європейський країн, які не входять до складу ЄС, можуть звертатися за стипендією на повне або часткове покриття вартості перебування у Школі (готель, харчування, участь у лекціях і семінарах, в культурній програмі).
2. Стипендія може також частково покрити вартість проїзду (не стосується кандидатів з Польщі і країн-членів ЄС).
3. Подання про отримання стипендії слід додати до документів кандидата.

ІІІ. ДОКУМЕНТИ

1. Кандидати мають надіслати електронною поштою (wsl.studium@uw.edu.pl) такі документи:
a. заповнену анкету Школи (доступна на сторінці www.studium.uw.edu.pl);
b. подання про зарахування, яке містить опис наукових інтересів кандидата і тему магістерської роботи, над якою він працює;
c. CV з фотокарткою;
d. рекомендацію керівника дипломної/магістерської роботи (підписаний і зі сканований лист);
e. пропозицію теми реферату для виступу під час семінару.
2. Остаточний термін подання комплекту документів спливає 25 січня 2012 р.
3. Усі документи потрібно надсилати виключно електронною поштою.

IV. ПЕРЕБУВАННЯ У ВРОЦЛАВІ

1. Кваліфікаційна комісія Школи затверджує список учасників до 30 січня 2012 р., після чого повідомляє про це усіх кандидатів.
2. Формальне запрошення для відібраних кандидатів Східної зимової школи 2012 буде надіслано електронною поштою 01 лютого 2012 р. Оригінал запрошення, підписаний директором Школи, буде надіслано поштою. Відповідні Консульства Республіки Польщі отримають список кандидатів для оформлення віз до Польщі.
3. Приїзд учасників – середа, 29 лютого. Заняття у Школі розпочнуться у четвер, 1 березня 2012 р., закінчаться – 10 березня. Виїзд учасників – 11 березня 2012 р.

Детальнішу інформацію про Східні зимові школи можна знайти на Інтернет-сайті Студій Східної Європи Варшавського Університету: www.studium.uw.edu.pl та Колегіуму Східної Європи: www.kew.org.pl.

Розділ: Переглядів: 676 | Розміщено: 17 січня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :