Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » День Європи – 2018

День Європи – 2018
1526553271.jpg (76.7 Kb)У рамках цьогорічної кампанії святкування Днів Європи - 2018 Івано-Франківський центр європейської інформації (ЦЄІ), який функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка підготував низку заходів, а саме:

організована книжково-ілюстративна виставка «Україна - Європейський Союз – шляхи зближення», спрямована на покращення рівня поінформованості мешканців нашої області про Європу, Європейський Союз; в рамках віртуального кінозалу:
перегляд документальних фільмів про права людини, які показують, що Європейський Союз заснований на принципах верховенства закону й демократії;
інтернет-мандрівка «Єдність у розмаїтті» знайомить з безцінною спадщиною європейської культури, цивілізації і доводить, що безліч різних культур, традицій та мов Європи є позитивним фактором для цього континенту;
віртуальна подорож «Ми – за Європу, ми – за мир!» демонструє мобілізацію потенціалу європейських народів та об'єднання їхніх зусиль у боротьбі за мир та безпечну Європу.
День Європи поступово стає справою державного значення і відіграє неабияку роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в дружній європейській сім’ї народів.
Розділ: Переглядів: 6794 | Розміщено: 18 травня 2018


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :