Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » День Європи - 2017

День Європи - 2017
99.jpg (46.18 Kb)Івано-Франківський центр європейської інформації (ЦЄІ), який функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка вже традиційно є учасником загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи. У рамках цьогорічного святкування Днів Європи - 2017 ЦЄІ підготував низку заходів, а саме:

* організована книжково-ілюстративна виставка «До Європи – через книгу», спрямована на покращення рівня поінформованості мешканців нашої області про Європу, Європейський Союз.
* функціонує виставка карикатур «Є краща сторона Європи» – роботи відомих українських художників: Марини Туровської, Костянтина Казанчевого, Ігора Бежука та Олексія Кустовського, які мовою плаката порівнюють дві реальності – українську та європейську. Автори зазначили: «Ми охопили максимальну кількість сфер, які наглядно демонструють, чому ми поки що не є кращою стороною Європи. Але ми можемо нею стати!».
* перегляд документальних фільмів «Європа поруч», «Європа туристична» в рамках віртуального кінозалу.
Для користувачів, яких цікавлять кроки нашого міста на шляху до євроінтеграції, підготовлено віртуальний путівник «Європейські міста-партнери Івано-Франківська» з яким можна ознайомитись за посиланням http://www.calameo.com/read/0028207916044353ac857

Працівники центру європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка також долучилися до урочистостей у рамках святкування Дня Європи та з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України. Безвізовий режим України з ЄС ухвалила Рада Європейського Союзу 11 травня 2017 р.
Це довгоочікувана подія не тільки для івано-франківців, а й для всієї України, яка не тільки географічно є центром Європи, а й впевнено йде шляхом євроінтеграції, обирає європейські демократичні цінності та прагне бути частиною європейської спільноти.
На знак солідарності та в зв’язку з цією подією в Івано-Франківську на площі перед пам'ятником Івану Франку урочисто підняли Державний Прапор України і Прапор Євросоюзу, виконали гімн України гімн ЄС «Ода радості».
На заході були присутні представники влади, військовослужбовці, громадськість Івано-Франківська.

Розділ: Переглядів: 6354 | Розміщено: 14 травня 2017


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :