Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Cвяткування Днів Європи - 2012

Cвяткування Днів Європи - 2012
dsc1.jpg (77.21 Kb)16 травня 2012 р. в рамках святкування Днів Європи-2012 центр європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка провів низку заходів у загальноукраїнському форматі „Я поділяю європейські цінності”, зокрема: зустріч – дискусія «Я українець, я європеєць»; Інтернет-мандрівка «Цікаві факти про країни ЄС»; книжково-ілюстративна виставка-роздум «Два погляди на один факт: від партнерства до асоціації». часниками заходу були наші колеги, працівники Яремчанської ЦБС, які і взяли участь у дискусії «Я українець, я європеєць», в ході якої найбільший акцент було зроблено на європейських цінностях, до яких належать повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини, у тому числі до прав меншин, стійкий розвиток і вільний ринок. І хоча сьогодні існують різні точки зору на Європейський Союз, його простір та поширення, Україна і ЄС шукають ефективну парадигму відносин на найближче десятиріччя. Важливо пам'ятати, що, обираючи демократичні цінності, громадянське суспільство, правову свідомість, збереження традиції, європейську систему освіти й інші категорії цього рівня, ми обираємо Європу.

Інтернет-мандрівка «Цікаві факти про країни ЄС» дала можливість користувачам ознайомитись з найвизначнішими містами Європи, з історичними, архітектурними пам'ятками та культурним надбанням європейських країн, збагатила всіх присутніх новою цікавою інформацією про країни ЄС.

Для відвідувачів обласної бібліотеки та тих, кого цікавлять питання інтеграції України до Європи, функціонує книжково-ілюстративна виставка-роздум «Два погляди на один факт: від партнерства до асоціації». Виставка включає як навчально-методичну літературу, так і тематичні збірники науково-практичних конференцій, які висвітлюють основні етапи історії та розвитку європейської інтеграції, що дозволяє розкрити закономірності і послідовність європейських інтеграційних процесів.

Запрошуємо всіх бажаючих переглянути запропоновану виставку.

dsc02.jpg (76.74 Kb) dsc03.jpg (111.23 Kb)
Розділ: Переглядів: 712 | Розміщено: 17 травня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :