Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Підготовча зустріч за проектом «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації»

Підготовча зустріч за проектом «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації»
23-24 листопада 2010 року в м. Суми відбулася підготовча зустріч за проектом «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації».
Даний проект націлений на часткове вирішення проблеми людських ресурсів в ЦЄІ та необхідності напрацювання механізмів роботи з волонтерами в ЦЄІ, які б здійснювали як поточну роботу, так і допомагали в організації інформаційних заходів. Цей проект у майбутньому допоможе Центрам європейської інформації навіть за відсутності або недостатнього фінансування певних заходів, організовувати свою роботу на гідному рівні та підтримувати свою «життєздатність». Ініціатором виступив Сумський Центр європейської інформації через громадську організацію «Центр європейських ініціатив», фінансова підтримка МФ «Відродження».
Наступними етапами проекту стануть: навчання волонтерів, підтримка реалізації волонтерських ініціатив, стажування, навчальні візити для волонтерів, складання бази даних волонтерів.

Присутні на зустрічі:
- Анна Ковбасюк (Суми) – координатор проекту;
- Юлія Сакунова (Суми) – менеджер проекту;
- Тарас Гаюн (Рівне) – консультант проекту;
- Леся Вербовська (Івано-Франківськ) – консультант проекту;
- Оксана Мальченко (Суми) – бухгалтер проекту
розглянули план реалізації проекту та кожен з його етапів. Були внесені пропозиції до наповнення тренінгів (будуть направлені тренерам). Обговорювалася ідея розробки сертифіката для волонтерів, розробка флаєру та календарика, створення бази даних волонтерів (електронна).

За результатами проекту буде виданий посібник «Волонтерство – шлях до успіху». Посібник включатиме рекомендації щодо того, як організувати роботу з волонтерами в центрах європейської інформації (але може бути корисним і ширшому колу організацій), а також історії успіху волонтерської діяльності, приклади проектів.

Розділ: Новини Переглядів: 860 | Розміщено: 6 грудня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :