Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Інтернет-круїз „Подорож містами ЄС”

Інтернет-круїз „Подорож містами ЄС”
p9.jpg (91.39 Kb)З нагоди святкування Дня Європи в Україні Центр європейської інформації, що функціонує на базі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. Франка, провів інтернет-круїз „Подорож містами ЄС” (в рамках проекту „Партнерство як шлях до Європи”).
Ще Віктор Гюго більше ніж півтора сторіччя тому передбачив, що ,,…усі нації нашого континенту об’єднаються у вищу спільноту і утворять європейське братерство, не втрачаючи при цьому своїх переваг та славної неповторності…”.
Учасники Інтернет-круїзу – студенти інституту туризму ПНУ ім. В. Стефаника, мали можливість дізнатися, які країни входять сьогодні до Європейського Союзу, ознайомитися з їхньою історією, унікальною культурою, традиціями, державним устроєм. Вони здійснили віртуальну мандрівку великими європейськими містами, побачили визначні архітектурні та культурні пам’ятки. Побували в Польщі, Чехії, Болгарії – країнах, які нещодавно вступили до ЄС. Побачили мальовничі гірські краєвиди австрійських Альп, сонячні морські узбережжя Португалії, Іспанії, Болгарії.
Інтернет-подорож збагатила всіх присутніх новою цікавою інформацією про країни ЄС.
В Центрі європейської інформації також функціонувала книжково-ілюстративна виставка ,,Європу майбутнього будуємо сьогодні”. На ній представлена література, яка висвітлює основні етапи історії та розвитку європейської інтеграції, що дозволяє розкрити закономірності і послідовність європейських інтеграційних процесів.
Книжково-ілюстративна виставка призначена для відвідувачів ЦЄІ, тих, кого цікавлять питання шляху України до європейської інтеграції.

Розділ: Новини Переглядів: 1098 | Розміщено: 21 травня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :