Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Форум центрів європейської інформації

Форум центрів європейської інформації
img_5242_1.jpg (110.96 Kb)Представники Івано-Франківського центру європейської інформації, який функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка взяли участь у Форумі Мережі центрів європейської інформації України, що проходив16-19 червня 2010 року у смт. Славське Львівської області за фінансової підтримки МФ ,,Відродження”.
Програма Форуму включала:
- презентації та аналіз діяльності ЦЄІ за попередній рік;
- представлення загальноєвропейських ініціатив та програм євроінтеграційного спрямування;
- обговорення та ухвалення Положення про діяльність Мережі та стратегії подальшого розвитку;
- вибори координуючого органу Мережі;
- творчі майстерні представників ЦЄІ;
- тренінг з основ управління проектами та залучення коштів для їх реалізації. Учасниками Всеукраїнського Форуму стали представники обласних бібліотек та громадських організацій п’ятнадцяти Центрів європейської інформації з різних областей України.
У перший день роботи Форуму ЦЄІ мали змогу провести творчі майстерні, які у різних форматах (книжкова виставка, зустріч з живою книгою, Інтернет-круїз „Подорож країнами Європи”, урок-екскурсія, Art party та інші) презентували їх діяльність.
Цікавою була робота в групах з розробки плану діяльності мережевих ініціатив та їх презентацій, а саме: книжкові конференції, відео-конференції, „живі книги”, які можна застосовувати для інформування цільових груп з питань євроінтеграції. Учасники зібрання розробили шляхи зміцнення співпраці в рамках мережі та визначили перспективні напрямки подальшого розвитку ЦЄІ та проаналізували загальноукраїнські проекти Мережі, які проводилися впродовж 2009-2010 рр.
Гостями Форуму були представники польського проекту „Тераз Вроцлав”, які розповіли про великі європейські програми з обмінів студентів і викладачів вищих навчальних закладів Вроцлава (Польща) і запросили молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вишів.
Після детального та грунтовного обговорення змін, що стосуються основних пунктів Положення про Мережу ЦЄІ України та пропозицій щодо кандидатур у керівні органи Мережі, учасники Форуму ухвалили дане Положення та обрали Раду Мережі.
На завершення Форуму учасникам була запропонована цікава екскурсійна програма, гості побачили справжню красу неозорих зелених Карпат з підйомників туристичної бази „Захар Беркут”.

Розділ: Новини Переглядів: 930 | Розміщено: 30 червня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :