Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Новини

6 грудня 2010

Підготовча зустріч за проектом «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації»

23-24 листопада 2010 року в м. Суми відбулася підготовча зустріч за проектом «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації».
Даний проект націлений на часткове вирішення проблеми людських ресурсів в ЦЄІ та необхідності напрацювання механізмів роботи з волонтерами в ЦЄІ, які б здійснювали як поточну роботу, так і допомагали в організації інформаційних заходів. Цей проект у майбутньому допоможе Центрам європейської інформації навіть за відсутності або недостатнього фінансування певних заходів, організовувати свою роботу на гідному рівні та підтримувати свою «життєздатність».

Новини

30 червня 2010

Форум центрів європейської інформації

img_5242_1.jpg (110.96 Kb)Представники Івано-Франківського центру європейської інформації, який функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка взяли участь у Форумі Мережі центрів європейської інформації України, що проходив16-19 червня 2010 року у смт. Славське Львівської області за фінансової підтримки МФ ,,Відродження”.
Програма Форуму включала:
- презентації та аналіз діяльності ЦЄІ за попередній рік;
- представлення загальноєвропейських ініціатив та програм євроінтеграційного спрямування;
- обговорення та ухвалення Положення про діяльність Мережі та стратегії подальшого розвитку;
- вибори координуючого органу Мережі;
- творчі майстерні представників ЦЄІ;
- тренінг з основ управління проектами та залучення коштів для їх реалізації.

Новини

21 травня 2010

Інтернет-круїз „Подорож містами ЄС”

p9.jpg (91.39 Kb)З нагоди святкування Дня Європи в Україні Центр європейської інформації, що функціонує на базі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. Франка, провів інтернет-круїз „Подорож містами ЄС” (в рамках проекту „Партнерство як шлях до Європи”).
Ще Віктор Гюго більше ніж півтора сторіччя тому передбачив, що ,,…усі нації нашого континенту об’єднаються у вищу спільноту і утворять європейське братерство, не втрачаючи при цьому своїх переваг та славної неповторності…”.

Новини

14 травня 2010

Декларація Роберта Шумана. Історія європейської ментальності

shuman.jpg (99.11 Kb) Долучаючись до святкування Дня Європи в Україні центр європейської інформації, що функціонує на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, підготував і випустив пам’ятку користувачу ,,Декларація Роберта Шумана. Історія європейської ментальності”.
Це видання висвітлює етапи зародження Європейського Союзу на основі спільних людських і демократичних цінностей.
У матеріалі представлені документні джерела з фондів обласної бібліотеки ім. І. Франка та вебліографічні ресурси на дану тему.
Рекомендовано всім, хто цікавиться історією створення ЄС та особливостями європейської ментальності.

Новини

14 травня 2010

День Європи в Україні

es2.jpg (187.15 Kb)З нагоди відзначення Дня Європи у ЦЄІ діє виставка-дискусія „Євросоюз: новий старт для України”, на якій представлені, зокрема, видання „Політика європейської інтеграції", „Європейська спільнота очима молодих", дослідження Д. Десмонта „Дедалі міцніший союз", збірник праць „Європейська інтеграція", посібник для журналістів „Європейська інтеграція: крок за кроком", книга Р. Калитчака „Регіоналізм у європейських інтеграційних процесах" та інші. Запрошуємо переглянути запропоновану виставку.
День Європи - свято держав-членів Європейського Союзу та Європейського Співтовариства. Відмічається щороку 9 травня. Згідно Указу Президента в Україні урочисті заходи проводять щорічно у третю суботу травня.

Новини

13 квітня 2010

Зустріч старшокласників - представників євроклубів

p1010003.jpg (78.54 Kb) 13 квітня в Центрі європейської інформації, що функціонує на базі ОУНБ ім. І. Франка, в рамках Європейського року боротьби з бідністю та соціальною ізоляцією в Україні, відбулася зустріч старшокласників – представників міських євроклубів.

Новини

31 березня 2010

Участь Івано-Франківського ЦЄІ в тренінгу з PR

img_0023.jpg (128.79 Kb)25-27 березня 2010 р. у м. Немирів Вінницької області та м. Вінниця пройшов тренінг з PR для консультантів регіональних Центрів європейської інформації, які функціонують на базі обласних універсальних наукових бібліотек. Це черговий захід для представників ЦЄІ, який проводився під егідою мережі Центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду ,,Відродження” і мав на меті покращення знань та навичок з PR діяльності та роботи з громадськістю.

Новини

10 грудня 2009

Нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу творчих робіт на тему толерантностів в Івано-Франківському ЦЄІ

ivfr1.jpg (45.8 Kb)10 грудня 2009 року о 16.00 год. у Центрі Європейської інформації (ЦЄІ), який функціонує на базі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка у партнерстві з ГЦ ,,Ділові ініціативи”, відбулося нагородження переможців регіонального етапу конкурсу творчих робіт на тему толерантності. Конкурс проводився впродовж жовтня-листопада 2009 року в рамках відзначення «Європейського року креативності та інновацій» під егідою Мережі Центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з Бюро інформації Ради Європи в Україні та проектом «Teraz Wrocław».
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :