Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Головна тема » Фотовиставка ,,Івано-Франківськ - місто з європейським обличчям"

Фотовиставка ,,Івано-Франківськ - місто з європейським обличчям"
В рамках циклу заходів, приурочених святкуванню Дня Європи Центр європейської інформації, що діє на базі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, підготував фотовиставку ,,Івано-Франківськ – місто з європейським обличчям”, яка представлена на веб-сайті ЦЄІ в розділі "Галереї" http://if.ukrcei.org/galery... a також на сторінці бібліотеки за адресою http://lib.if.ua/addons/... Івано-Франківськ — місто біля географічного центру Європи, історичне серце славної Галичини, оберіг національних звичаїв, традицій та й загалом української культури, рідної мови, патріотичного духу. Саме визнання національних пріоритетів є основою розвитку демократії в сучасному європейському союзі, але це ще й запорука збереження мирного співіснування, зміцнення дружніх взаємовідносин між державами. За вагомі досягнення у євроінтеграційній сфері і збереження містом своїх архітектурних, історичних, культурних надбань Парламентська асамблея Ради Європи відзначила наше місто Європейським дипломом і Почесним прапором Європи.
Візитною карткою будь-якого міста, його обличчям є архітектура, яка, формуючись упродовж століть, створює своєрідну, неповторну атмосферу, притаманну лише йому. Міські споруди мають часто не тільки архітектурну цінність, оскільки, будучи свідками тих чи інших подій або ж ставши домівкою чи тимчасовим притулком для визначних людей, які прямо чи безпосередньо пов’язані з Європою, набувають історичної цінності, стають тією ланкою, що поєднує минуле і сьогодення.
Отож, запрошуємо через фотографії ознайомитися з архітектурною та культурною спадщиною, унікальними та неповторними місцями Івано-Франківська.
Розділ: Головна тема Переглядів: 1732 | Розміщено: 13 квітня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Івано-Франківськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :